25
Wrz

Mezoterapia

Potrzebujesz natychmiastowych rezultatów?
Zapraszamy na Mezoterapię Igłową – zastrzyk młodości dla twojej skóry!

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Doskonale pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd. To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu.

Mezoterapia jest metodą wykorzystywaną od lat w kosmetologii i dermatologii estetycznej. Jej zadaniem jest wprowadzenie w skórę rozmaitych substancji aktywnych ukierunkowanych na potrzeby każdej cery.
Mezoterapia kosmetyczno – estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę koktajli anti – aging, witamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialuronowego lub medycznego kwasu hialuronowego w czystej postaci. Istotą mezoterapii jest wykonanie kilku zabiegów w serii (od 3 do 5 zabiegów ) oraz kilku zabiegów przypominających rocznie.

Mezoterapia igłowa, polega na śródskórnym wstrzyknięciu niewielkich dawek substancji aktywnych (m.in. peptydów, witamin, kwasu hialuronowego). Na obszarze poddanym leczeniu, liczne nakłucia wykonywane specjalnym zestawem mikroigieł, stymulują skórę do procesu regeneracji. W tym czasie, obserwujemy wzmożoną syntezę kolagenu. Skład dostarczanych substancji, zależy od potrzeb pacjenta oraz rodzaju zabiegu.

Mezoterapia igłowa używana jest przede wszystkim do takich celów jak:

  • zmniejszenie zmarszczek,
  • wygładzenie cery,
  • ujędrnienie skóry,
  • likwidacja cellulitu
  • oraz usuwanie przebarwień na skórze.