Studio Kosmetyczne | Black&White

Mezoterapia Igłowa Studio Kosmetyczne Black&White

Mezoterapia igłowa

Poszukujesz skutecznego, a przy tym uniwersalnego zabiegu medycyny estetycznej, który poradzi sobie z większością problemów związanych z cerą? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest mezoterapia igłowa w Kielcach w Studiu Kosmetycznym Black&White. Kuracja ma na celu widocznie poprawiać kondycję skóry oraz zwiększać jej elastyczność, zapobiegając przed powstawaniem zmarszczek. Szczególnie polecana jest dla osób pragnących uzyskać młody i promienny wygląd, zachowując jednocześnie naturalny efekt.


Czym jest mezoterapia igłowa?


Zabieg mezoterapii igłowej to jedna z najpopularniejszych metod leczenia schorzeń skóry głowy i twarzy. Polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek specjalnych preparatów, stworzonych na bazie starannie dobranych substancji leczniczych, takich jak kwas hialuronowy czy kompleks witamin A, C i E. Zawarte w nich aktywne składniki odżywcze mają trafiać głęboko w skórę i pobudzać naturalne procesy regeneracyjne. Ich skuteczne działanie to zasługa bezpośredniej aplikacji w problematycznych miejscach. Mezoterapia igłowa może być też stosowana w partiach ciała, takich jak dekolt czy szyja. Już po pierwszym zabiegu zauważysz wyraźne efekty.


Jednym z powodów, dla których warto wykonać zabieg mezoterapii igłowej w naszym salonie w Kielcach, jest wykorzystanie wyłącznie certyfikowanych, w pełni bezpiecznych koktajli odżywczych. Mieszanki skomponowane są indywidualnie z wysokiej jakości składników, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty i rozwiązywać konkretne problemy pacjentów. Kurację wykonuje się z kremem znieczulającym, dzięki czemu przebiega bezboleśnie. Przez pierwsze godziny do maksymalnie dwóch dni mogą występować na skórze niewielkie uwypuklenia, jednak znikają one samoistnie. Dodatkowo cera może być delikatnie zaczerwieniona. Zabiegi mezoterapii trwają zwykle od 20 do 35 minut w zależności od tego, w jakich miejscach są przeprowadzane.


Kiedy warto zdecydować się na mezoterapię igłową i jakie są efekty zabiegu?

Z zabiegu mezoterapii igłowej na twarz, głowę i ciało korzystają przede wszystkim osoby borykające się z problemami skórnymi. Zaliczyć do nich można między innymi:
– widoczne przebarwienia, 

– cellulit, 

– łojotok,osłabienie i wypadanie włosów,

– łysienie. 


Jak się okazuje, to też chętnie wybierana kuracja w przypadku pierwszych oznak starzenia, takich jak utrata elastyczności i młodzieńczego blasku cery, zmarszczki, a także cienie w okolicach oczu. Metoda ta jest nieinwazyjna i w pełni naturalna, a przy tym zapewnia długotrwałe efekty, pod warunkiem regularnego stosowania przez pewien czas.

Mezoterapię igłową zaliczyć można do najpopularniejszych zabiegów, głównie za sprawą świetnych rezultatów. Przede wszystkim znacząco poprawia wygląd i kondycję cery. Dzięki możliwości zastosowania różnych substancji aktywnych skutecznie działa na różne problemy. Przede wszystkim skóra staje się intensywnie nawilżona, odżywiona i delikatnie rozjaśniona. Chętnie wykorzystywane są też mieszanki anti-aging, które zapobiegają przed procesami starzenia i spłycają zmarszczki. Jeśli odwiedzisz Kielce lub na co dzień mieszkasz w okolicy, zachęcamy do sprawdzania naszego Studia Kosmetycznego Black&White w celu skorzystania z profesjonalnych usług!


Post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *