Studio Kosmetyczne | Black&White

Masaż Kobido Studio Kosmetyczne Black&White

Masaż Kodibo

Poszukujesz naturalnej alternatywy dla tradycyjnego liftingu twarzy? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem może być japoński masaż Kobido, wykonywany w naszym Studiu Kosmetycznym Black&White w Kielcach. Jego głównym celem jest usunięcie napięcia, przez które dochodzi do zaburzenia funkcji mięśni. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik manualnych działa na głębokie warstwy skóry, gwarantując świetne efekty. W tym przypadku pojawiają się jednak stopniowo, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość.

Co warto wiedzieć o japońskim masażu Kobido?

Z roku na rok rośnie popularność masażu Kobido. To tak zwany niechirurgiczny lifting twarzy będący dość intensywnym zabiegiem, który ma poprawiać stan cery. Korzystając z tego typu kuracji, wzmocnisz jej strukturę, a jednocześnie zapewnisz kompleksowe odżywienie. Mimo że masaż twarzy Kobido wykonywany jest na powierzchni skóry, to zmiany zachodzą również w jej głębi. Podczas odprężającej sesji stosujemy połączenie tradycyjnych technik japońskich z medycznymi, zaczerpniętymi z rejonów wschodniej Azji. Ze względu na szybkie i zdecydowane ruchy, w miejscach poddanych zabiegowi dochodzi do wzmożonej produkcji cennych składników, pozwalających uzyskać spektakularny efekt.

Masaż Kobido zwykle składa się z kilku partii. W pierwszej kolejności twarz zostaje oczyszczona poprzez demakijaż. W ciągu całej sesji wyróżniamy cztery etapy:

– głęboki relaks,

– drenaż limfatyczny, 

– lifting,

– akupresura.


Na początku wykonywane są gładkie i delikatne ruchy, które pomagają zniwelować napięcie mięśni. Następny krok to masaż karku mający na celu polepszyć krążenie krwi. Po wstępnych czynnościach można przejść do właściwej części zabiegu. W tym przypadku terapeuta stosuje charakterystyczne techniki Kobido, czyli intensywne ruchy głęboko wygładzające skórę. Metoda ta świetnie sprawdzi się też w niektórych obszarach ciała, takich jak dekolt, szyja czy ramiona.


Wyjątkowe efekty masażu Kobido na twarz


Regularne korzystanie z masażu Kobido ma wiele zalet. Przede wszystkim gwarantuje naturalny efekt odmłodzenia. Działanie oparte jest na redukcji napięcia mięśniowego, co pozwala zniwelować zmarszczki mimiczne. Dodatkowo zostaje poprawiony metabolizm komórek, dzięki czemu dochodzi do szybszej regeneracji skóry. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji, jednak najlepsze rezultaty można osiągnąć po całej serii zabiegów trwającej około trzech miesięcy. Cera staje się wyraźnie wypoczęta i zrelaksowana, a przy tym nabiera młodzieńczego blasku.

Zabieg z wykorzystaniem technik masażu Kobido to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących w naturalny sposób bez użycia skalpela zyskać piękny wygląd skóry. Szczególnie polecany jest dla osób z problemami, takimi jak:

– opadnięty owal twarzy lub policzków,  

 częste bóle głowy, 

– sztywność karku, 

– zmęczenie, 

– długotrwały stres i zmęczenie, 

– pogorszenie wzroku,

– schorzenia po stronie układy pokarmowego.


Jeśli masz w planach odwiedzić Kielce lub mieszkasz w okolicy, zachęcamy do odwiedzenia naszego Studia Kosmetycznego Black&White. Możesz tam skorzystać z nowoczesnych zabiegów twarzy i ciała – 

Post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *