Umów się na zabieg anna niedbalska kielce 787 007 758

Optymalna metoda depilacji to taka, która odpowiada twoim potrzebom i upodobaniom!

Wśród wielu produktów dostępnych na rynku zarówno w ofercie gabinetów kosmetycznych jak i pośród tych przeznaczonych do samodzielnej depilacji, od wielu lat niezastąpiona jest tradycyjna depilacja woskiem.

Tradycyjny wosk paskowy jest idealnym rozwiązaniem przy depilacji dużych partii ciała, dodatkowo jest metodą dość szybką. Ponadto rewelacyjnie radzi sobie z włoskami, które charakteryzują się grubą strukturą i głębokim osadzeniem.

Wosk bezpaskowy ma nowoczesną formułę, która sprawia, że jest on bardzo elastyczny, idealnie nadaje się do miejsc wrażliwych, takich jak: bikini, pachy, twarz. Jego dużą zaletą jest to, że można nim poprawiać kilkakrotnie depilowane miejsce, bez ryzyka zerwania naskórka. Jego właściwości sprawiają, że rekomendujemy go do bardzo wrażliwej skóry. Dzisiejsze woski wzbogacone są w składniki aktywne pochodzenia naturalnego, które łagodzą i odżywiają skórę.

Nowością na polskim rynku jest depilacja Cirépil by Perron Rigot. Wprowadzana przez firmę Thalgo francuska marka posiada 30-letnie doświadczenie oraz ponad 20 patentów z zakresu depilacji woskiem.

Woski tej francuskiej firmy charakteryzują się miękką kremową konsystencją, zawierają kompleks składników aktywnych z CICASEPTICALM, które zmniejszają podrażnienia, mają działanie antybakteryjne, pomagają uspokoić i ochronić świeżo woskowaną skórę.

Skóra po depilacja woskami Perron Rigot zawsze jest nawilżona i jedwabiście miękka.

Zaufaj marce, które już od wielu lat jest numerem 1 w USA.

Zapraszamy!

 
 

Promocje