Umów się na zabieg anna niedbalska kielce 787 007 758

Wypróbuj hit wśród zabiegów odmładzających czyli terapię mikroigłową (zabieg RollCIT) !

 

Zabieg z użyciem rollera jest to profesjonalna pielęgnacja z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej. Kuracja ta stanowi kosmetyczną alternatywę dla metody medycznej odmładzania skóry. Daje spektakularne efekty, zauważalne już po pierwszym zabiegu

Mesoroller jest rewolucyjnym narzędziem kosmetycznym zapewniającym głęboką absorpcję składników aktywnych. Ten niewielki wałeczek wyposażony w  540 tytanowych igieł z certyfikatem medycznym o długości 0,5 lub 1 mm służy do wykonania kontrolowanej mikroperforacji naskórka, bez ryzyka uszkodzeń naczyń krwionośnych. Podczas zabiegu tworzy się ponad 250 000 mikrokanalików, o głębokości zależnej od długości  zastosowanych igieł, którymi substancje aplikowane na skórę przenikają nawet 1000 razy lepiej.

Mikrouszkodzenia inicjują w skórze właściwości autoregeneracyjne. Uwalniane w skórze czynniki wzrostu pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu oraz glikozaminoglikanów. Następuje odbudowa uszkodzonej tkanki, poprawia się jakość skóry, elastyczność, spłyceniu ulegają zmarszczki.

Naturalny proces regeneracji i odbudowy skóry wspomagany jest poprzez zastosowanie podczas zabiegu szeregu preparatów takich jak MesoCoctail firmy Purlés, naturalny kwas hialuronowy o wysokim stężeniu oraz transepidermalny bioaktywny kolagenem.

Zabieg i co dalej….

Każdy zabieg przynosi efekty gdy jest on wykonywany regularnie oraz wsparty odpowiednią pielęgnacją domową. W przypadku terapii RollCIT proponujemy serię 3 zabiegów w odstępie 10-14 dni. Każdy klient otrzymuje dodatkowo krem natłuszczająco-ochronny.

Do pielęgnacji domowej polecamy linię Derma Solution firmy Purlés, która składa się z trzech produktów Stem Cells Nourishing Cream - Odżywczy Krem z Komórkami Macierzystymi; Brightening Base SPF 50+ - Rozświetlająca Baza SPF 50+ (szczególnie polecana po wszystkich zabiegach z użyciem kwasów kosmetycznych i medycznych); Peptide Rich Cream - Odżywczy Krem Peptydowy.

Szczegóły oferty dotyczącej produktów do pielęgnacji domowej Purlés można znaleźć na stronie http://www.purles.eu/pl/Produkty/Pielegnacja_twarzy/Derma_Solution

 

 
 
 

Promocje