Umów się na zabieg anna niedbalska kielce 787 007 758

Dzień ślubu jest szczególną okazją, aby zaprezentować pełnię uroku panny młodej. Podstawową cechą makijażu ślubnego  jest trwałość, odporność na łzy, pot i dotyk. Wykonując taki makijaż wizażystka zwraca uwagę na typ urody klientki ale również inspiruje się suknią, bukietem, dodatkami i charakterem ceremonii ślubnej.

Makijaż ślubny jest makijażem fotograficznym dlatego powinien być wykonany ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Jego jakość i trwałość są w tym przypadku kluczowe. Wizażystka podczas pracy powinna stosować techniki, dzięki którym makijaż będzie się świetnie prezentował w obiektywie aparatu oraz w świetle wieczorowym.

Powszechnie uważa się, że makijaż ślubny powinien być subtelny, delikatny i mało widoczny. O ile makijaż ten może być delikatny i subtelny, o tyle powinien "rzucać się w oczy". Stanowi on przecież obok sukni i fryzury jeden z atrybutów panny młodej.

O czym warto pamiętać?

  • makijaż ślubny będzie trwały i efektowny na odpowiednio przygotowanej, nawilżonej i odżywionej skórze. Jest to absolutnie konieczne, by twarz wyglądała promiennie, świeżo i zdrowo, a makijaż jedynie podkreślał naturalne piękno;
  • należy wcześniej zadbać o regulację /hennę łuku brwiowego;wykonanie regulacji w dniu ślubu skutkować będzie zaczerwienieniem  i podrażnieniem skóry;
  • można też wydepilować "wąsik" ponieważ makijaż go uwydatnia
  • absolutnie nie można stosować nowych, niewypróbowanych kosmetyków tj. kremy, peelingi, maseczki itp. ponieważ mogą wywołać reakcje alergiczne skóry;
  • makijaż należy dopasować do typu kolorystycznego panny młodej wybierając barwy ciepłe lub zimne z danej grupy kolorystycznej. Analiza kolorystyczna pozwoli uniknąć przypadkowych barw i przeciętnego efektu...
  • wizażystka powinna tak wymodelować twarz, szyję, dekolt, by w odpowiedni sposób wyeksponować walory oraz ukryć defekty (technika światła  i cienia)
  • istotną sprawą jest umówienie się na makijaż próbny, co w dniu ślubu pozwoli na uniknięcie błędów i niedomówień w wizji makijażu panny młodej i wizażystki.

W dniu ślubu nie możemy zapominać o panu młodym, dla którego ten dzień jest równie ważny, emocjonujący co stresujący. Wychodząc naprzeciw potrzebom panów, wykonujemy  makijaż 'no make-up' . Jest to niezwykle subtelna metoda zatuszowania defektów skóry dająca komfort i poczucie bezpieczeństwa :-)

Makijaże ślubne i inne można znaleźć http://www.bwkielce.pl/galeria/makijaz

 

Promocje