Umów się na zabieg anna niedbalska kielce 787 007 758

Pięknie podkreślone brwi to ozdoba każdej z nas. Przez wiele lat były pomijane w codziennym makijażu. Jedyny zabieg stanowiła henna. Niestety nie każda z nas osiągała dzięki niej upragniony efekt. Dlaczego?
Jeśli naturalny łuk brwiowy jest gęsty, możemy wyczarować piękny regularny kształt. Jeśli włosków jest niewiele, henna trzyma się jedynie kilka dni a łuk brwiowy wraca do poprzedniego stanu...

Drogie Panie! Obecnie stawiamy na brwi! Zarówno w makijażu okolicznościowym jak i tym na co dzień. Pamiętajmy, że brwi nadają charakter naszemu spojrzeniu. Określają nasz nastrój - są kluczowym elementem naszej twarzy! Rynek kosmetyczny  tonie w produktach do stylizacji brwi tj. pomady, kredki, cienie, woski i wiele innych...i dobrze!
Wybierajcie to, co dla Was najlepsze i najwygodniejsze.
A my zaproponujemy rozwiązanie na dłużej...
Rozwiązanie, które nie spłynie w upalne dni, nie rozmaże się, gdy przez przypadek dotkniemy ręką. Chyba wiecie co mamy na myśli?

Pragniemy Wam zaoferować:

  • Makijaż permanentny w wielu wymiarach.
  • Makijaż permanentny dla każdej z nas.
  • Makijaż permanentny dopasowany w 100% do typu urody, anatomicznej budowy twarzy, łuku brwiowego.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do naszego studia na bezpłatne konsultacje podczas których omawiamy m.in. techniki pigmentacji, przeciwwskazania do zabiegu.

Usuwamy również makijaże permanentne, które nie sprostały Waszym oczekiwaniom (laser/remover), aby nego miejscu powstał nowy, piękny, zgodny z najnowszymi trendami i waszymi indywidualnymi cechami.

Kontakt telefoniczny 787-007-758 oraz @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.bwkielce.pl

Zapraszamy
Zespół B&W

Promocje