28
Paź

Usuwanie makijażu permanentnego

Jeśli poszukujesz usługi usuwania makijażu permanentnego w Kielcach, doskonałym rozwiązaniem może być skorzystanie z profesjonalnego zabiegu w Studiu Kosmetycznym Black&White. To świetne rozwiązanie dla każdej kobiety pragnącej przywrócić swój naturalny wygląd w przypadku nietrafionej decyzji lub fatalnych rezultatów pracy linergistek. Metoda zawsze dobierana jest indywidualnie podczas konsultacji, z uwzględnieniem istotnych czynników. Pozwala to uzyskać w pełni oczekiwane, a przy tym bardzo dokładne efekty.

Jak przebiega usuwanie makijażu permanentnego?

Jedną z najpopularniejszych metod, aby pozbyć się nieudanego makijażu permanentnego, jest laserowe usunięcie. To wyjątkowo skuteczny sposób, który wymaga dużego doświadczenia i precyzji, jednak równie doskonałego rezultatu. Nasze Studio Kosmetyczne Black&White zatrudnia wyłącznie doświadczonych specjalistów i korzysta z nowoczesnych, w pełni sprawdzonych urządzeń, gwarantujących maksymalne bezpieczeństwo. Naświetlanie laserem powoduje rozproszenie barwnika na niewielkie cząsteczki, a następnie stopniowo usuwa ze skóry. Następnie przez kilka kolejnych tygodni trwa proces neutralizacji barwnika.

Do najważniejszych czynników branych pod uwagę podczas szacowania liczby zabiegów zaliczyć można:

  • typ, wielkość i gęstość barwnika,
  • kolor makijażu,
  • głębokość osadzonego pigmentu,
  • odcień skóry,
  • reakcja organizmu na działanie lasera.

Zazwyczaj zabiegi trwają jak najkrócej, aby zapewnić maksymalny komfort pacjentów. Chociaż usuwanie makijażu permanentnego jest całkowicie bezbolesne i nie wymaga stosowania znieczulenia, to ostatecznie indywidualne odczucia klientów są zróżnicowane. Pierwsze efekty widoczne są od razu, ale dla wzmocnienia rezultatów, warto wykonać całą serię w kilkutygodniowych odstępach.

Dla kogo dedykowane jest usuwanie makijażu permanentnego i jakie są zalecenia po zabiegu?

Jeśli makijaż permanentny nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zmienić swój wygląd, korzystając z zabiegu laserowego usuwania. Zazwyczaj dzieje się tak z powodu naturalnego odbarwiania pigmentu po dłuższym czasie lub niedokładnego wykonania. Czasami są też sytuacje, kiedy trzeba nieco rozjaśnić skórę przed wykonaniem covera. Nasze metody świetnie nadają się zarówno w przypadku pomalowanych ust, jak i brwi czy oczu. Do niewątpliwych zalet z pewnością zaliczyć można brak przebarwień, blizn lub powikłań. Przed zabiegiem należy zaaplikować miejscowo specjalny krem znieczulający w celu zredukowania nieprzyjemnych odczuć.

Najważniejszym zaleceniem po usunięciu makijażu permanentnego jest pilnowanie, aby miejsce zabiegowe pozostało suche. Na następny dzień zdarza się opuchlizna, dlatego warto mieć pod ręką kostki lodu. Przez kolejny miesiąc trzeba powstrzymać się przed korzystaniem z basenu, sauny czy solarium, aby dać skórze czas na regenerację. Jeśli zdecydujesz się na zabieg usuwania makijażu permanentnego, warto odwiedzić Kielce. Mamy do zaoferowania szeroki zakres usług, co pozwoli spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.