Umów się na zabieg anna niedbalska kielce 787 007 758

Czołowy wizażysta firmy Guerlain - Michaela Colasa określa makijaż następująco: 

„Makijaż nie może być traktowany tak jak malowanie na ścianie, musi rozświetlać twarz i nie może pokrywać jej jak maska. Jest dodatkiem do ubrania i wraz z nim musi się zmieniać zgodnie z nastrojem i porą dnia. Jest nieodzownym dopełnieniem kobiecości. Najpiękniejsza dziewczyna może być oczywiście czarująca bez makijażu, ale wraz z nim staje się niezrównanym arcydziełem”
Zapraszam na profesjonalny makijaż ślubny, okolicznościowy, dzienny…

Pozwól mi podkreślić swoje piękno ….

Profesjonalny makijaż to odpowiednio dobrane do rodzaju skóry oraz typu kolorystycznego kosmetyki kolorowe, aplikowane w taki sposób, aby skorygować niedoskonałości i uwypuklić to co najpiękniejsze w twarzy.

Dobry makijaż powoduje że twarz wygląda na wypoczętą, młodszą i bardziej wyrazistą. Skóra i oczy uzyskują świeżość i blask. Kobieta w takim makijażu czuje się atrakcyjna, pewna siebie i radosna.

Oferujemy Paniom makijaż dzienny, okolicznościowy oraz makijaż ślubny.

Makijaż ślubny

Cechuje przede wszystkim trwałość. Stanowi on połączenie makijażu scenicznego i fotograficznego, a jednocześnie zwiera elementy delikatnego świeżego makijażu dziennego. Zdjęcia ze ślubu i wesela to pamiątka na całe życie, dlatego każda z nas chce wyglądać olśniewająco. Makijaż oczu powinien być intensywny i wyrazisty, ale również pasować do całości i być spójny z panną młodą. Makijaż ślubny podkreśla naturalne walory urody oraz perfekcyjnie ukrywa niedostatki. Przede wszystkim panna młoda powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny gwarantuje świetny wygląd w świetle dziennym, sztucznym, a także na filmie lub zdjęciach.

Makijaż dzienny jest subtelny, stonowany i przede wszystkim bardzo naturalny.

Makijaż okolicznościowy (wieczorowy) jest mocniejszy od makijażu dziennego. Powinien być dopełnieniem stroju na specjalne wyjście. Barwy w takim makijażu są bardziej zdecydowane, odważne czy bardziej świetliste. W tym typie makijażu obowiązuje zasada, że mocno podkreślamy tylko wybraną część: oczy lub usta, jedno akcentujemy wyraziście drugie naturalnie.
Zadzwoń i zarezerwuj termin!

 

CENA MAKIJAŻU:

  • Makijaż ślubny – 100-130 zł
  • Makijaż okolicznościowy – 90-120 zł
  • Makijaż dzienny – 70 zł
  • Makijaż próbny – 60 zł
 

Promocje