25
Wrz

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny – trwały – czyli „Naturalność i harmonia w formie i kolorze”

Marzysz o ciemnej oprawie oczu, regularnych brwiach, wyrazistych ustach? – wystarczy zrobić trwały makijaż. Taki, który podkreśli naturalne piękno rysów twarzy bez sztucznych przerysowań.

Zabieg wykonywany jest w 100% sterylnych warunkach z zachowaniem najwyższej higieny. Nasze pomieszczenia przystosowane są do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do zabiegu używamy jednorazowych materiałów.

Dysponujemy szeroką gamą barwników do makijażu permanentnego. Indywidualnie dobieramy kolory z zachowaniem cech i typu urody naszych Klientów.

Procedura zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad, w trakcie którego wykluczamy przeciwwskazania do wykonania zabiegu, a następnie dobieramy kształt i kolor makijażu.

Mikropigmentacja przebiega dwu etapowo – na pierwszym spotkaniu wykonujemy bardzo delikatny makijaż, celem kolejnej (bezpłatnej) wizyty jest drobna korekta, pozostawiamy sobie możliwość zwiększenia natężenia barwy.

Przez pierwsze dni po zabiegu makijaż jest intensywny. Podrażniona igłą wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się wraz z częścią barwnika. Bardzo ważna jest w tym czasie odpowiednia higiena i pielęgnacja. Brwi złuszczają się do około pięciu dni, natomiast usta i oczy do około trzech dni. Makijaż w tym czasie blednie o ok. 50 % barwy wyjściowej – jest to naturalne.

Po 8-12 tygodniach od zabiegu przeprowadzamy dopigmentowanie, w celu ewentualnych dopełnień ubytków w kolorze, lub nasyceniu pigmentem danego obszaru.

Makijaż permanentny oczu

Specjalizujemy się w wykonaniu perfekcyjnych kresek – kreska to nie tylko linia naszkicowana nad górnymi rzęsami. To perfekcyjny kształt, niezwykle precyzyjny. Wykonana w odpowiedni sposób jest w stanie zmienić kształt oka! Możemy je powiększyć, podnieść zewnętrzny opadający kącik, sprawić by zgubić nadmierną okrągłość oka.

Kreska dekoracyjna ma wiele postaci. Dla każdego wygląda inaczej…
Istotą kreski dekoracyjnej jest to, by była widoczna, wykraczała ponad linię rzęs, a także została wyciągnięta w kierunku zewnętrznego kącika oka.
Ile oczu tyle kresek….

Wykonujemy także subtelne kreski cieniowane, odważne kreski typu butterfly w tym wielobarwne.

Makijaż permanentny brwi

Brwi stanowią najważniejszy element naszej twarzy, potrafią zmienić jej wyraz, sprawić, ze oko wydaje się bardziej otwarte, twarz wygląda promienniej.

Doświadczenie oraz znajomość wielu technik pozwalają na idealne dobranie tej odpowiedniej dla naszej klientki, uwzględniając wiele istotnych aspektów m.in. wiek czy rodzaj cery.

Makijaż permanentny ust

Usta permanentne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jest to idealna metoda, aby nasze usta zawsze wyglądały pięknie.
Kolor dobieramy indywidualnie do każdej klientki. Z wielką starannością podchodzimy do kształtu.
Co to znaczy?
Rysunek wstępny, będący wstępem do zabiegu, wykonujemy tak, by nie przerysować ust, nie pigmentować poza konturem.
Makijaż permanentny ust:

  • jest idealny dla osób z niewyraźnym, słabo zarysowanym konturem
  • może kamuflować blizny m.in. po opryszczce
  • wyrównuje asymetrię ust
  • uwydatnia naturalny kształt co wizualnie powiększa usta (nie pigmentujemy poza konturem, powiększyć możemy za pomocą kwasu hialuronowego)

Wykonujemy usta całkowicie wypełniając je kolorem, lekko je cieniując lub modelując metodą 3D.