Umów się na zabieg anna niedbalska kielce 787 007 758

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny - trwały – czyli „Naturalność i harmonia w formie i kolorze”

Marzysz o ciemnej oprawie oczu, regularnych brwiach, wyrazistych ustach? - wystarczy zrobić trwały makijaż. Taki, który podkreśli naturalne piękno rysów twarzy bez sztucznych przerysowań.
Makijaż permanentny utrzymuje się od 2-5 lat, przy czym 5 lat dotyczy sytuacji kiedy następuje całkowite wyłuszczenie barwnika z naskórka.

Zabieg wykonywany jest w 100% sterylnych warunkach z zachowaniem najwyższej higieny.Nasze pomieszczenia przystosowane są do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do zabiegu używamy jednorazowych igieł, które rozpakowywane są przy Kliencie.

Dysponujemy szeroką gamą barwników do makijażu permanentnego. Indywidualnie dobieramy kolory z zachowaniem cech i typu urody naszych Klientów.

Podczas zabiegu stosujemy skuteczne znieczulenia (maść oraz żel aplikowany co kilka minut), aby zapewnić komfort zabiegu naszym Klientom.

Procedura zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad, w trakcie którego wykluczamy przeciwwskazania do wykonania zabiegu, a następnie dobieramy kształt i kolor makijażu.

Mikropigmentacja przebiega dwu etapowo - na pierwszym spotkaniu wykonujemy bardzo delikatny makijaż, celem kolejnej (bezpłatnej) wizyty jest drobna korekta, pozostawiamy sobie możliwość zwiększenia natężenia barwy.

Przez pierwsze dni po zabiegu makijaż jest intensywny. Podrażniona igłą wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się wraz z częścią barwnika. Bardzo ważna jest w tym czasie odpowiednia higiena i pielęgnacja. Brwi złuszczają się do około pięciu dni, natomiast usta i oczy do około trzech dni. Makijaż w tym czasie blednie o ok. 50 % barwy wyjściowej - jest to naturalne.

Po 4-6 tygodniach od zabiegu przeprowadzamy korektę, w celu ewentualnych dopełnień ubytków w kolorze, lub nasyceniu pigmentem danego obszaru.

Makijaż permanentny oczu

Specjalizujemy się w wykonaniu perfekcyjnych kresek - kreska to nie tylko linia naszkicowana nad górnymi rzęsami. To perfekcyjny kształt, niezwykle precyzyjny. Wykonana w odpowiedni sposób jest w stanie zmienić kształt oka! Możemy je powiększyć, podnieść zewnętrzny opadający kącik, sprawić by zgubić nadmierną okrągłość oka.

Kreska dekoracyjna ma wiele postaci. Dla każdego wygląda inaczej...
Istotą kreski dekoracyjnej jest to, by była widoczna, wykraczała ponad linię rzęs, a także została wyciągnięta w kierunku zewnętrznego kącika oka.
Ile oczu tyle kresek....

Dwukolorowy eyliner górny lub dolny- bazą jest czarna kreska podkreślająca kształt oka, tuż nad nią rysowana jest druga delikatna kreska w innym kolorze - przykładowo niebieskim by podkreślić kolor tęczówki. Efekt dwukolorowego eyeliner'a jest spektakularny, pięknie podkreśla kolor tęczówki, ale ma też wady - kolorowy pigment - zielony, fioletowy czy niebieski szybko traci swoje natężenie - korekty wymagane są już po około pół roku.

Dolna biała kreska rozświetlająca oko. Idealnie powiększa oraz optycznie rozjaśnia gałkę oczną. Kreska wykonana jest na 1/3 długości dolnej wewnętrznej powieki, tuż pod nią rysujemy w linii rzęs dolną kreseczkę, która dodatkowo podkreśla jej biel. Bez dolnej czarnej kreski oko nie wygląda dobrze z białą linią - sprawia wrażenie jakby nie miało podstawy

Makijaż permanentny brwi

Brwi stanowią najważniejszy element naszej twarzy, potrafią zmienić jej wyraz, sprawić, ze oko wydaje się bardziej otwarte, twarz wygląda promienniej.

Doświadczenie oraz znajomość wielu technik pozwalają na idealne dobranie tej odpowiedniej dla naszej klientki, uwzględniając wiele istotnych aspektów m.in. wiek czy rodzaj cery.

 Makijaż permanentny ust

Usta permanentne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jest to idealna metoda, aby nasze usta zawsze wyglądały pięknie.
Kolor dobieramy indywidualnie do każdej klientki. Z wielką starannością podchodzimy do kształtu.
Co to znaczy?
Rysunek wstępny, będący wstępem do zabiegu, wykonujemy tak, by nie przerysować ust, nie pigmentować poza konturem.
Makijaż permanentny ust:

 

  • jest idealny dla osób z niewyraźnym, słabo zarysowanym konturem
  • może kamuflować blizny m.in. po opryszczce
  • wyrównuje asymetrię ust
  • uwydatnia naturalny kształt co wizualnie powiększa usta (nie pigmentujemy poza konturem, powiększyć możemy za pomocą kwasu hialuronowego)

Wykonujemy usta całkowicie wypełniając je kolorem, lekko je cieniując lub modelując metodą 3D

Zalecenia:

  • Przez 4 dni po zabiegu skóra nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć samą wodą lub mleczkiem i tonikiem. Przez dwa tygodnie po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny ani solarium, unikać słońca, smarować twarz a szczególnie usta preparatami o wysokich filtrach.
  • Przed zabiegami makijażu permanentnego ust zaleca się przyjmowanie leku Heviran w dawce profilaktycznej 200 mg, a u osób z aktywnym wirusem opryszczki pospolitej (herpes simplex virus) w dawce 800 mg.
 
 

Promocje