25
Wrz

LIPOLIZA INIEKCYJNA

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to alternatywa dla chirurgicznej liposukcji i jest stosowana zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Lipoliza iniekcyjna redukuje nadmiar tłuszczu w obrębie twarzy, np. w celu redukcji „dodatkowego” podbródka. Ponadto wykonuje się̨ ją również̇ w obrębie ciała, w celu redukcji nadmiernej ilości tłuszczu obecnego w niektórych okolicach, np. ramion, brzucha i pośladków.

Polecamy zabieg lipolizy podbródka!
Podwójny podbródek nie zawsze wynika z nadprogramowych kilogramów. Często utrata owalu twarzy może mieć́ podłoże genetyczne. Czasem jest rezultatem wielu godzin spędzonych przy komputerze. Gdy mięsnie w tym obszarze zwiotczeją̨, trudno jest przywrócić́ naszej szyi młodzieńczy wygląd. Świetnym rozwiązaniem jest wtedy lipoliza podbródka, która nie tylko wyszczupla te okolice, ale także ujędrnia skórę̨.
Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu pod skórę̨ specjalnego preparatu, w skład którego wchodzi m.in. fosfatydylocholina. Sam preparat jest znany w medycynie estetycznej od dawna. Stosowany jest do ochrony wątroby oraz do redukcji tłuszczu we krwi.

Każda terapia dobierana jest indywidualnie. Ilość zabiegów uzależniona jest od obszaru oraz rodzaju nadmiaru tkanki tłuszczowej.