25
Wrz

KOLAGENOWA BIOREGENERACJA SKÓRY

KOLAGENOWA BIOREGENERACJA SKÓRY

Kolagen to najważniejsze włókno podporowe skóry, które sprawia, że jest ona gładka, napięta i odpowiednio nawilżona.
Niestety upływający czas negatywnie wpływa na kondycję skóry. Z wiekiem włókna kolagenowe stają się coraz słabsze, rozpoczyna się nieodwracalny i nieuchronny proces stopniowego zanikania kolagenu. Tak delikatna, pozbawiona sprężystości i gęstości skóra łatwo ulega “sile grawitacji” w wyniku czego powieki opadają, a owal twarzy zniekształca się poprzez pojawienie się “chomików” i “obwisłych” podbródków.

Możemy temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku.

Nowej generacji atelo-KOLAGEN LINERASE to przełomowa terapia w aspekcie odmładzania i regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej atelo-KOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

Wskazania do zabiegu:
✔️ długotrwałe odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu lub całego ciała,
✔️ poprawa kondycji skóry dłoni,
✔️ zmniejszenie rozstępów,
✔️ likwidacja blizn potrądzikowych oraz zanikowych,
✔️ uzupełnienie niedoboru kolagenu w skórze,
✔️ spłycenie zmarszczek wokół oczu, ust.